Společnost Corporate Publishing je specialista na firemní magazíny. Na mediální trh jsme vstoupili prvními tituly v roce 2007. Naše obchodní aktivity jsou zaměřeny na přípravu koncepce a následnou realizaci časopisů pro danou cílovou skupinu koncových zákazníků, firemních zaměstnanců, obchodních partnerů a investorů. Vycházíme z předchozí několikaleté vydavatelské praxe v oboru technologických a konzumních titulů.

Stojíme na pevných základech znalosti mediálního prostředí a marketingu, kde nabízíme nestandardní řešení odpovídající potřebám našich klientů. Koncepty, které vytváříme, odpovídají vašim představám, které spolu s naší profesionalitou vytvářejí dokonalou image vaší firmy.

Firemní magazíny 

Magazíny zákazníků - Business-Customers 

Magazíny pro zaměstnance - Business-Employees 

Magazíny pro obchodní partnery - Business to Business

 

Realizace projektů 

Realizace projektů na klíč

Vytváříme pro vás časopisy, které lidé chtějí číst. Nabízíme optimální řešení pro každého klienta s ohledem na jeho konkrétní cíle, představy a možnosti. Vytváříme trvale udržitelný rozvoj, rovnováhu a stabilitu v oblasti komunikace s vašimi zaměstnanci, zákazníky a obchodními partnery.

Vytváříme časopisy, které zůstávají jakousi emocionální záležitostí, a to díky obrázkům, textu a vůni parfémů. Také vzhledem k jejich nezávislosti a mobilnímu charakteru zůstávají vynikající volbou pro spolehlivý nástroj marketingu. Zajišťují dialog a kontinuitu. Naše časopisy jsou podporou vašeho úspěchu.