Kdo jsme

Společnost Corporate Publishing je specialista na firemní magazíny. Na mediální trh jsme vstoupili prvními tituly v roce 2007. Naše obchodní aktivity jsou zaměřeny na přípravu koncepce a následnou realizaci časopisů pro danou cílovou skupinu koncových zákazníků, firemních zaměstnanců, obchodních partnerů a investorů. Vycházíme z předchozí několikaleté vydavatelské praxe v oboru technologických a konzumních titulů.

Stojíme na pevných základech znalosti mediálního prostředí a marketingu, kde nabízíme nestandardní řešení odpovídající potřebám našich klientů. Koncepty, které vytváříme, odpovídají vašim představám, které spolu s naší profesionalitou vytvářejí dokonalou image vaší firmy. Naše pole působnosti zaujímá široký prostor oborů ve kterých má firemní magazín své místo.

 

Vydavatelská činnost je naší doménou, avšak neomezujeme se pouze na tištěné médium. V oblasti marketingu nabízíme další služby odpovídající požadavkům našich klientů a to zejména v segmentu internet, e-commerce, sms premium rate, events, video shots a další.