Externí komunikace

Tvoříme dobrý obsah
a doručujeme ho zákazníkům

Abyste oslovili zákazníky, potřebujete dobrý obsah. Ten však může mít spoustu podob, protože k zákazníkům vede mnoho cest. Každý z nich používá jiný komunikační kanál – někomu vyhovují tištěné časopisy, další nedá dopustit na digitální formu, někdo miluje sociální sítě a jiný přijímá informace výhradně formou videí. Komunikaci se zákazníky máme v malíčku, pro firmy z různých oborů ji zajišťujeme už mnoho let. Postaráme se i o váš obsah.

Mobilní telefon v ruce

5 důvodů, proč s námi vyladit
externí komunikaci

Spolupráce

Externí komunikaci tvoříme spolu s vámi a přesně na míru. Vy víte, čeho chcete dosáhnout, my vám zase pomůžeme najít a prošlapat ty správné cesty k zákazníkům.

Zákazníci

Při tvorbě firemního obsahu stavíme vaše zákazníky vždy na první místo. Stejně jako to děláte i vy. Učíme se z ohlasů a zákaznický obsah neustále pilujeme.

Data

Píšeme pro lidi, ale tykáme si i s roboty a algoritmy. Kromě našich zkušeností a know-how spoléháme na data, díky kterým vám nabídneme vždy promyšlená doporučení.

Odbornost

Možná neznáme do detailů váš obor, ale dokonale rozumíme obsahu. Víme, co funguje, sledujeme nejnovější trendy a baví nás vyprávět příběhy. Skvěle odvyprávíme i ten váš.

Odlišnost

Odlište se neotřelou komunikací se zákazníky a buďte jiní než konkurence. Vsaďte na unikátní obsah, zapojení komunity okolo vaší značky a silný, nadčasový koncept.

Žijeme vašimi příběhy.
Jak o ně pečujeme?

Jsme přesvědčeni, že vaše firma má zákazníkům vždy co říct. Do detailu promyslíme váš firemní obsah a budeme o něj pečovat a rozvíjet ho každý den.

Dobrý obsah nepadá z nebe. Musí mít hlavu a patu, je potřeba ho dobře promyslet. Jen tak bude sloužit podle vašich představ a získá si pozornost zaměstnanců. Díky propracované strategii vám namícháme ideální koktejl interní komunikace.

Komunikační audit

Analyzujeme a revidujeme současný stav vaší komunikace a všech kanálů, které ve svém marketingovém mixu používáte.

Komunikační plán

Naplánujeme komunikaci na celý rok a připravíme taky dílčí plány na kratší časová období včetně detailního publikačního rozvrhu.

Tvorba kreativy

Postaráme se o tvorbu nové grafické identity spojené s plánovaným obsahem.

Volba kanálů

Vybereme nejlepší možné komunikační kanály.

Vyhodnocování

V průběhu roku pravidelně vyhodnocujeme plnění nastavených cílů a komunikační strategii neustále optimalizujeme.

Kontaktujte nás
Tištěná média

Firemní časopisy, magazíny a noviny v digitální době stoupají na ceně a zákazníci je vnímají jako luxusní zboží. Rádi si v nich listují a čtou je dlouhé minuty. Díky tomu jsou v komunikaci značek velmi efektivní. Jsme na ně experti – od roku 2007 jsme vydali už přes 18 milionů výtisků.

Kontaktujte nás
Digitální média

Vaši zákazníci stále více žijí on-line. A vy musíte taky, pokud je chcete oslovit. Umíme vaši firemní komunikaci přetavit do všech digitálních forem, které zákazníci ocení a vám přinesou výsledky.

Kontaktujte nás
Sociální sítě

Sociálními sítěmi doslova žijeme. A vy můžete taky. Kompletně zajistíme jak organicky fungující komunikaci, tak i placené kampaně na nejpopulárnějších sítích i na nově se rodících platformách.

Kontaktujte nás
Propagace obsahu

Jen vytvořit obsah někdy nestačí. Musíte ho podpořit a zviditelnit. Víme, jak na to. Nastavíme vaši propagaci na Google Ads, Skliku, Facebooku, Instagramu nebo TikToku. Jsme připraveni zviditelnit váš projekt, splnit domluvené cíle a očekávání.

Kontaktujte nás
Eventy

Akce pro zákazníky vytvářejí nejpevnější vazby se značkou. Zajistíme přípravu eventů, jejich organizaci i zázemí. A samozřejmě i veškerou kreativu. Bez problémů zvládneme i virtuální setkání díky naší platformě pro organizaci on-line kongresů, prezentací nebo workshopů. Postaráme se taky o streamování nebo postprodukční práce.

Kontaktujte nás
Audio a video produkce

Když se to hýbe a je to slyšet, úspěch je zaručen.
Natáčíme podcasty i broadcasty, tvoříme videa animace i dynamický obsah pro sociální sítě na míru. Kreativě se u nás meze nekladou.

Kontaktujte nás
Foto produkce

Fotíme rádi! Přesvědčte se zde.
Od malého focení na sociální sítě, po velká celodenní focení s vizážistkou a celou fotoprodukcí.

Kontaktujte nás

Reference

... i taková je naše práce. A ta nás baví!

#
propagace

Report o udržitelnosti KB

#
marketingová komunikace

CarTec News

#
tištěné publikace

Costa Coffee Times

#
tištěné publikace

Projekt energetické soběstačnosti - NELUMBO

#
sociální sítě

MONVIA Holding, a.s.

#
marketingová komunikace

... i taková je naše práce. A ta nás baví!

#
propagace

Report o udržitelnosti KB

#
marketingová komunikace

CarTec News

#
tištěné publikace

Costa Coffee Times

#
tištěné publikace

Projekt energetické soběstačnosti - NELUMBO

#
sociální sítě

MONVIA Holding, a.s.

#
marketingová komunikace