Interní komunikace

Komunikujeme na jedničku. Pomůžeme vám

Říká se, že obsah je král. Podle nás však jen obsah nestačí. Bývá většinou jednosměrný – někdo ho vytvoří, jiný konzumuje. Proto potřebujete i královnu – komunikaci. Musíte nejen mluvit ke svým zaměstnancům, ale také naslouchat tomu, co říkají. Obojí umíme na jedničku. Skvělý interní obsah a komunikaci zajišťujeme pro řadu firem z mnoha různých oborů.

… Postaráme se i o vás

Čtenáři magazínu

5 důvodů, proč s námi vyladit
interní komunikaci

Nasazení

Dobrá komunikace vám pomůže k angažovaným, loajálním zaměstnancům. Ti mívají nižší absence, méně mění práci a odvádějí lepší výkony.

Marketing

Motivovaní a informovaní zaměstnanci jsou ti nejlepší ambasadoři. Doporučí vaši firmu svým přátelům, pomůžou vytvářet její pozitivní obraz. Jednoduše za vás „kopou“.

Informovanost

Vaši zaměstnanci chtějí a potřebují vědět, co se ve firmě děje. Důležité je to obzvlášť teď, když se nemohou pravidelně potkávat na jednom místě jako dřív.

Nábor

Když bude mít vaše firma dobrou pověst mezi svými zaměstnanci, snadněji se vám budou hledat noví kolegové. A to se přece hodí.

Identita

Lidé mají odjakživa touhu někam patřit. Kdysi to byly kmeny, teď to může být vaše firma. Vytvořte pro ně značku, ve které jednoduše budou chtít být. Vyplatí se vám to.

Naše parketa jsou vaše příběhy.
Jak je vyprávíme?

Každá firma má svůj příběh, ve kterém se promítají její hodnoty a cíle. Budeme ho vyprávět vašim zaměstnancům. Používáme všechny moderní prostředky, aby byli vaši lidé vždy v obraze.

Komunikační strategie

Dobrý obsah nepadá z nebe. Musí mít hlavu a patu, je potřeba ho dobře promyslet. Jen tak bude sloužit podle vašich představ a získá si pozornost zaměstnanců. Díky propracované strategii vám namícháme ideální koktejl interní komunikace.

Kontaktujte nás
Tištěná média

Informuje, motivuje, předchází šeptandě a nedorozuměním. Předává informace ve stejné podobě a ve stejnou chvíli všem. Posiluje loajalitu, pocit rovnoprávnosti, buduje firemní kulturu. K tištěnému časopisu se navíc lidé prokazatelně rádi vracejí a více ho čtou. 

Kontaktujte nás
Digitální média

Pokud jsou vaši zaměstnanci on-line, vy byste měli být taky. Vdechneme vaší interní komunikaci nový život na internetu – vyladíme váš intranet, newsletter, interní obsahový portál, ale třeba taky kariérní web.

Kontaktujte nás
Sociální sítě

I na sociálních sítích můžete vést smysluplnou interní komunikaci. Vytvoříme pro vás uzavřené skupiny a postaráme se o jejich náplň, vedení diskusí i zajišťování reakcí. 

Kontaktujte nás
Eventy

Vytvořte z kolegů přátele a vytvoříte zdravou firemní kulturu s tvůrčí atmosférou. Máme zkušenosti s akcemi různého rozsahu, naživo i on-line. Zajistíme přípravu, organizaci eventu i potřebné zázemí. A samozřejmě kreativu, kterou budete potřebovat (scénáře, prezentace, videa apod.)

Kontaktujte nás
Cĺl

Vnitrofiremní kampaně fungují. Pomáhají motivovat lidi při plnění společensky odpovědných projektů, pomáhají vytvářet komunitu loajálních a angažovaných zaměstnanců. Připravíme pro vás ideu a koncept reklamy, zajistíme produkci a postaráme se o celkové vyhodnocení.

Kontaktujte nás
Onboarding a vzdělávání na míru

Čím dříve se noví kolegové zapracují, tím efektivnější budete. Stejně důležité je nabídnout vašim stávajícím zaměstnancům stabilní profesní růst. Postaráme se o on-line onboarding i školení na míru. Využíváme vlastní propracovaný systém, který přizpůsobíme vašim potřebám

Kontaktujte nás
Audio a video produkce

Když se to hýbe a je to slyšet, úspěch je zaručen.
Natáčíme podcasty i broadcasty, tvoříme videa animace i dynamický obsah pro sociální sítě na míru. Kreativě se u nás meze nekladou.

Kontaktujte nás
Foto produkce

Fotíme rádi!
Od malého focení na sociální sítě, po velká celodenní focení s vizážistkou a celou fotoprodukcí.

Kontaktujte nás

Reference

... i taková je naše práce. A ta nás baví!

#
propagace

Report o udržitelnosti KB

#
marketingová komunikace

Neobyčejná kniha k neobyčejnému výročí

#
interní časopis

ZP MV ČR - intranet pro zaměstnance

#
digitální média

Komerční banka - tištěné interní noviny

#
interní časopis

Monzas

#
sociální sítě

... i taková je naše práce. A ta nás baví!

#
propagace

Report o udržitelnosti KB

#
marketingová komunikace

Neobyčejná kniha k neobyčejnému výročí

#
interní časopis

ZP MV ČR - intranet pro zaměstnance

#
digitální média

Komerční banka - tištěné interní noviny

#
interní časopis

Monzas

#
sociální sítě