ESG - udržitelnost

Udržitelnost není jen slovo, ale způsob fungování 

Mladá generace zákazníků nebo zaměstnanců dnes velmi pečlivě zkoumá, jak se firmy staví k udržitelnosti. Nastává čas, že už nejde jen o komunikační téma a byrokratickou povinnost, ale o nezbytný způsob fungování firmy. Věnujeme se udržitelnosti v celé její šíři a budeme vaším spolehlivým průvodcem – umíme ji u vás prozkoumat a zabalit do zprávy o udržitelnosti a strategie ESG. Připravíme vás na povinné vytváření tzv. ESG reportů.

Mobilní telefon v ruce

Pomůžeme vám s udržitelným růstem. Nabízíme tuto ESG odbornost

Analýza materiality

ESG strategie

Výpočet uhlíkové stopy

Workshopy

Tvorba reportů

Komunikace ESG

5 důvodů, proč s námi věnovat pozornost udržitelnosti

Spolupráce

Váš přístup k udržitelnosti bude rozhodující při společné tvorbě reportu udržitelnosti, případně ESG reportu. Vždy to bude společná práce. Vy víte co děláte a my víme, jak to zpracovat.

Data

Kromě našich zkušeností a know-how spoléháme hlavně na vaše data, díky kterým vám nabídneme vždy promyšlená řešení. 

Odlišnost

I reporty udržitelnosti umíme dělat odlišně. Ctíme vaší jedinečnost. Společně najdeme nejlepší podobu příběhu vaší udržitelnosti.

Zákazníci

Dnešní generaci zákazníků opravdu zajímá, jak to máte s udržitelností. Pojďme jim to společně sdělit. Pomůže vám to při podnikání.

Odbornost

Do detailu neznáme váš obor, ale víme, co je podstatné pro report udržitelnosti. Metodiku zpracování máme v malíku a poradíme si i s grafickým zpracováním. Prostě – udržitelnost na míru. 

Podnikáte udržitelně?
Řekněte to nahlas.
Pomůžeme vám s tím

Pečlivě za vás promyslíme, jak to udělat. Připravíme plán zahrnující tvorbu strategie, realizaci reportu o udržitelnosti a komunikaci vašich udržitelných témat.

Strategie ESG

Kompletně vám nastavíme ESG strategii, od analýzy až po implementaci. Dnes už je strategická koncepce udržitelnosti vašeho byznysu nezbytností. Naše komplexní služby zahrnují i tvorbu ESG reportů.

Report udržitelnosti / ESG report

Podstatou reportingu je zhodnocení toho, jak si vedete v dosahování svých udržitelných cílů, kam jste se za poslední rok v oblasti udržitelnosti posunuli, případně jaké cíle se vám nepodařilo splnit a jaké si dáváte závazky do budoucna. 

Pro image vaší společnosti je report o udržitelnosti nebo ESG report nezbytnou součástí prezentace. Transparentní reporting o ESG dopadech vaší společnosti se dnes již stává nutností. Ať už jednáte s bankou nebo jinými investory, otázka udržitelnosti je vždy na stole.

Jsme připraveni vám report kompletně zpracovat.

Dobrý obsah nepadá z nebe. Musí mít hlavu a patu, je potřeba ho dobře promyslet. Jen tak bude sloužit podle vašich představ a získá si pozornost zaměstnanců. Díky propracované strategii vám namícháme ideální koktejl interní komunikace.

Komunikační audit

Analyzujeme a revidujeme současný stav vaší komunikace a všech kanálů, které ve svém marketingovém mixu používáte.

Komunikační plán

Naplánujeme komunikaci na celý rok a připravíme taky dílčí plány na kratší časová období včetně detailního publikačního rozvrhu.

Tvorba kreativy

Postaráme se o tvorbu nové grafické identity spojené s plánovaným obsahem.

Volba kanálů

Vybereme nejlepší možné komunikační kanály.

Vyhodnocování

V průběhu roku pravidelně vyhodnocujeme plnění nastavených cílů a komunikační strategii neustále optimalizujeme.

Kontaktujte nás
Tištěná média

Firemní časopisy, magazíny a noviny v digitální době stoupají na ceně a zákazníci je vnímají jako luxusní zboží. Rádi si v nich listují a čtou je dlouhé minuty. Díky tomu jsou v komunikaci značek velmi efektivní. Jsme na ně experti – od roku 2007 jsme vydali už přes 18 milionů výtisků.

Kontaktujte nás
Digitální média

Vaši zákazníci stále více žijí on-line. A vy musíte taky, pokud je chcete oslovit. Umíme vaši firemní komunikaci přetavit do všech digitálních forem, které zákazníci ocení a vám přinesou výsledky.

Kontaktujte nás
Sociální sítě

Sociálními sítěmi doslova žijeme. A vy můžete taky. Kompletně zajistíme jak organicky fungující komunikaci, tak i placené kampaně na nejpopulárnějších sítích i na nově se rodících platformách.

Kontaktujte nás
Propagace obsahu

Jen vytvořit obsah někdy nestačí. Musíte ho podpořit a zviditelnit. Víme, jak na to. Nastavíme vaši propagaci na Google Ads, Skliku, Facebooku, Instagramu nebo TikToku. Jsme připraveni zviditelnit váš projekt, splnit domluvené cíle a očekávání.

Kontaktujte nás
Eventy

Akce pro zákazníky vytvářejí nejpevnější vazby se značkou. Zajistíme přípravu eventů, jejich organizaci i zázemí. A samozřejmě i veškerou kreativu. Bez problémů zvládneme i virtuální setkání díky naší platformě pro organizaci on-line kongresů, prezentací nebo workshopů. Postaráme se taky o streamování nebo postprodukční práce.

Kontaktujte nás
Audio a video produkce

Když se to hýbe a je to slyšet, úspěch je zaručen.
Natáčíme podcasty i broadcasty, tvoříme videa animace i dynamický obsah pro sociální sítě na míru. Kreativě se u nás meze nekladou.

Kontaktujte nás
Foto produkce

Fotíme rádi! Přesvědčte se zde.
Od malého focení na sociální sítě, po velká celodenní focení s vizážistkou a celou fotoprodukcí.

Kontaktujte nás

Reference

Report o udržitelnosti KB

#
marketingová komunikace

CarTec News

#
tištěné publikace

Costa Coffee Times

#
tištěné publikace

Projekt energetické soběstačnosti - NELUMBO

#
sociální sítě

MONVIA Holding, a.s.

#
marketingová komunikace

Case study k projektu: Zdravý pohyb, moje výhra

#
case study

Report o udržitelnosti KB

#
marketingová komunikace

CarTec News

#
tištěné publikace

Costa Coffee Times

#
tištěné publikace

Projekt energetické soběstačnosti - NELUMBO

#
sociální sítě

MONVIA Holding, a.s.

#
marketingová komunikace

Case study k projektu: Zdravý pohyb, moje výhra

#
case study